Ďakujeme naším verným klientom, návštevníkom a stravníkom za prejavenú dôveru a vernosť.  Veríme, že ste s našími doterajšími službami boli doposiaľ spokojní. Kvôli rozvíjajúcemu záujmu o naše služby sme museli riešiť väčšie priestory a preto sme sa rozhodli že sa presťahujeme do nových a to do nákupného centra MAX Poprad a to do reštaurácie STODOLA. Radi Vás opätovne privítame v našich nových priestoroch.

Tešíme sa na vašu návštevu!

Dovoľujeme si vás upozorniť na vznik našej novej webovej stránky, ktorá Vám prinesie o mnoho viac nových informácií o našich službách.Ponúkame Vám vždy čerstvé hotové jedlá , ale aj jedlá na objednávku. Taktiež ponúkame možnosť objednať jedlá vopred aj pre väčšie skupiny či už telefonicky , e-mailom , alebo osobne a my Vám pripravíme všetko k Vašej spokojnosti , samozrejme za prijateľné ceny. Ďalej ponúkame dovoz hotových jedál pre podniky , firmy a menšie prevádzky. Cena dohodou.

 

Pri spracovaní týždeného menú vychádzamé s požiadavok klientov a preto vytvárame vždy zaujimavú ponuku jedál na menu aktuálneho týždňa.Ponúkame aj v dni pracovného pokoja a štátnych sviatkov. 

Tel.číslo na prevádzku : 0915 329 242

Tešíme sa na Vašu návštevu…